وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
99 تومان

خلاصه دوره آموزش ذهن خوانی

خوب خاطرم هست که مدت ها قبل به همراه یکی از دوستان در پارک قدم می زدیم که ناگهان آقایی جوان محترمانه به سراغ ما آمد و از ما خواست به شعبده بازی او توجه کنیم. ما که بی حوصله و کسل بودیم با اشتیاق فراوان به تماشای نمایش او نشستیم.

در ابتدا از ما خواست که روی یک برگه نام شخصی را بنویسیم که در ذهن داریم. این فرد می توانست هرکسی باشد. من اولین فردی که به ذهنم رسید، استنلی کوبریک، کارگردان معروف بود. بعد از آن باید کاغذ را تا می کردیم و به او تحویل می دادیم. او بدون این که برگه را باز کند یا حتی نگاهش را از من بردارد، زمزمه کرد:

-استنلی کوبریک! کلمه ت همین بود؟

من و دوستم که حیرت زده و در عین حال بسیار هیجان زده شده بودیم. درخواست کردیم که چند حقه کوچک دیگر برایمان اجرا کند. اولین مواجهه من با ذهن خوانی از همین حقه کوچک آغاز شد. بعدها علاقه زیادی به این موضوع پیدا کردم و مطالعات زیادی در این زمینه انجام دادم و متوجه شدم که با استفاده از این علم( تاکید می کنیم که این مسئله اصلا جادو نیست) می توان تا چه حد انسان موفق تری شد.

دوره آموزش ذهن خوانی آنلاین چه بخشهایی دارد؟

محتوای دوره ذهن خوانی شامل چه بخشهایی است:

ویدئو:   1 ساعت

صوت:  ندارد

متن:  بیش از 10000 کلمه

آزمون: 8 آزمون 

هشدار مهم در مورد دوره آموزش ذهن خوانی

می خواهم در همان ابتدای متن نکته بسیار مهمی را عنوان کنم. من به هیچ وجه ادعا ندارم که مطالب این دوره کاملا درست و صد در صد تضمینی هستند. میزان درستی مطالب این دوره، در حد درستی هر مطلب انتزاعی دیگری است. این مطالب صرفا تئوری و ایده هایی هستند که مردم نسبت به آن ها باور و اعتقاد دارند .

یادتان باشد که ممکن است این دوره برای عده ای که باور به ذهن خوانی دارند کاملا کاربردی باشد و برای دیگر به هیچ وجه به صرفه نباشد.مطالب این دوره مثل دین و عقیده است. نمی توان به هیچ وجه اشتباه بودن یک دین یا عقیده را به معتقدان آن دین اثبات کرد. در درستی آن نیز نمی توان بحث کرد. به همین دلیل صرفا می توان گفت که مطالب این دوره، ابزار مفیدی برای آن دسته از افرادی است که به ذهن خوانی باور دارند .

افراد مختلف برای این که درک درستی نسبت به واقعیت های اطراف خودشان داشته باشند، از ابزارهای مختلفی استفاده می کنند. برخی با استفاده از مذهب وقایع را برای خود توجیه می کنند، برخی دیگر به فلسفه و بعضی دیگر به علم پناه می آورند.

به همین دلیل نمی توان دقیقا گفت که رویکرد درست به ذهن خوانی چیست! برخی می گویند که ذهن خوانی نوعی روانشناسی است، برخی می گویند ذهن خوانی نوعی اتفاق فراطبیعی و ماورایی است! فرقی نمی کند.

با هر رویکردی که دارید، می توانید از این دوره استفاده ببرید. تنها ادعایی که می توانم داشته باشم این است که اگر آموزه های این دوره را به درستی به کار بگیرید، نتایج بسیار جالبی به دست خواهید آورد.

0
دانشجویان این دوره!
دوره آموزش ذهن خوانی برای چه کسانی مناسب تر است؟

 

اول از همه افرادی که می خواهند با استفاده از ذهن خوانی، ارتباط درست تر و دقیق تری با اطرافیان خود داشته باشند می توانند از این دوره بهره مند شوند.

افرادی که تاجر هستند یا کسب و کاری دارند که به طور مرتب با مشتریان سروکار دارند.

افرادی که می خواهند انسان های موفق تری در جامعه باشند

افرادی که به دنبال تقویت رابطه عاطفی خود هستند.

افرادی که می خواهند ذهن خود را تقویت کنند.

آموزش ذهن خوانی

سوال و جواب های رایج در مورد (نام دوره وحاوی کلمه کلیدی)

ذهن به مغز ما مرتبط است. اما معمولا این دو واژه معمولا با هم استفاده می شوند. مغز یک چیز فیزیکی است اما ذهن کاملاً مفهومی انتزاعی است. مغز ما از سلول های عصبی مختلفی ساخته شده است و می توان آن را لمس کرد اما طبیعتا نمی توان ذهن را لمس کرد.

 

بحث در مورد تفاوت میان مغز و ذهن از زمان ارسطو وجود داشته است. وقتی که صحبت از ذهن می شود، نوعی انرژی ارتعاشی خالص را در نظر می گیریم اما مغز در ذهن ما ( چقدر کنایه آمیز) چیزی فیزیکی است و شکل مشخصی دارد.

نکته ای که باید بدانید این است که ارتباط این دو بسیار پیچیده و تنگانگ است. درست مثل دایره یینگ/یانگ که نقاط شروع و آغاز آن مشخص نیست. شما زمانی که می خواهید تصویری در ذهن خود بسازید باید از مغزتان کمک بگیرید، و هنگامی که می خواهید تصویر مغز را در ذهنتان شکل دهید، باز هم باید سلول های خاکستری مغز را به کار بگیرید.

سیستم ذهن بسیار پیچیده و غیر قابل پیشبینی است. برخلاف مغز که ما با یک اندام کاملا فیزیکی سر و کار داریم، در مورد ذهن تنها چیزی که در اختیار داریم، همین ارتعاشات انرژی است.

نکته مهم: اگر به وجود و حضور ذهن اعتقاد دارید، پس باید به حضور این انرژی های پیرامونی هم اعتقاد داشته باشید.

اما چرا تفاوت میان مغز و ذهن را عنوان کردیم؟ چرا که به ما کمک می کند ساختار ذهن را بهتر تشخیص بدهیم و بفهمیم که آیا می شود ذهن خوانی کرد یا خیر!

در علمی بودن ذهن خوانی همین نکته را بگویم که به تازگی نیروی نظامی آمریکا در تلاش است تا با استفاده از سنسورهایی که به افراد وصل می شود، ذهن خوانی کند.

اصلا سابقه ذهن خوانی به سال ها قبل باز می گردد. درست زمانی که اولین دستگاه دروغ سنج در ادارات پلیس استفاده شد، استارت ذهن خوانی هم زده شد. ذهن خوانی هیچ چیزی نیست به جز:

تمرکز بر مغز و ذهن خود و دیگری و البته توانایی مشاهده دقیق!!!!

چرا باید همین الان دوره خواندن ذهن دیگران را شروع کنید؟

خواندن ذهن دیگران به شما کمک می کند که انسان موفق تری باشید! خب اساسا چرا باید چنین فرصتی را از دست بدهید!

چه چیزهایی در دوره آموزش ذهن خوانی یاد خواهید گرفت؟

در جلسات اول برایتان توضیح خواهم داد که اساسا معنی ذهن خوانی چیست؟ آیا می شود چنین کاری را انجام داد؟ کارکرد ذهن و مغز چگونه است و به چه صورت می توان به اعماق ذهن خود و دیگران نفوذ کرد.

در جلسه دوم برایتان توضیح می دهم که چرا به ذهن خوانی علاقه داریم! به شما خواهم گفت که چه راز و رمزی وجود دارد که باعث می شود که ذهن خوانی بسیار جذاب و خواستنی شود و هر انسانی آرزوی خواندن ذهن دیگران را داشته باشد.

در جلسات بعد به شما آموزش می دهم که چگونه از ارتباطات ناخودآگاه خود به صورت آگاهانه استفاده کنیم. این درس بسیار مهم خواهد بود.

در جلسه چهارم یاد خواهید گرفت که چگونه افکار ما بر اساس برداشت های حسی مان تعیین می شود. در حقیقت آن چه که می بینیم و برداشت می کنیم، باعث به وجود آمدن افکار ذهنی ما خواهند شد.

در جلسه پنجم در مورد احساسات و بیان آن ها صحبت خواهیم کرد.

در جلسه ششم به سراغ نشانه های بدن می رویم و بررسی می کنیم که هرکدام چه معنی ای دارند.

در جلسه هفتم یاد خواهیم گرفت که بدن دیگران چگونه با ما حرف میزند بدون این که خودشان بدانند.

سپس در مورد شناسایی مراحل احساسی صحبت خواهیم کرد.

در نهایت برای لذت بیشتر مخاطبین، تعدادی حقه ذهن خوانی به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید خود را محک بزنید!موآمو

منابع این دوره:

کتاب هنر ذهن خوانی نوشته هنریک فکسوس!

لینک اطلاعات بیشتر:

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا همیشه بصورت آنلاین در دسترس است، لطفا کپی نکنید
به بالای صفحه بردن