وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
99 تومان

خلاصه دوره آموزش ذهن خوانی

خوب خاطرم هست که مدت ها قبل به همراه یکی از دوستان در پارک قدم می زدیم که ناگهان آقایی جوان محترمانه به سراغ ما آمد و از ما خواست به شعبده بازی او توجه کنیم. ما که بی حوصله و کسل بودیم با اشتیاق فراوان به تماشای نمایش او نشستیم.

در ابتدا از ما خواست که روی یک برگه نام شخصی را بنویسیم که در ذهن داریم. این فرد می توانست هرکسی باشد. من اولین فردی که به ذهنم رسید، استنلی کوبریک، کارگردان معروف بود. بعد از آن باید کاغذ را تا می کردیم و به او تحویل می دادیم. او بدون این که برگه را باز کند یا حتی نگاهش را از من بردارد، زمزمه کرد:

-استنلی کوبریک! کلمه ت همین بود؟

من و دوستم که حیرت زده و در عین حال بسیار هیجان زده شده بودیم. درخواست کردیم که چند حقه کوچک دیگر برایمان اجرا کند. اولین مواجهه من با ذهن خوانی از همین حقه کوچک آغاز شد. بعدها علاقه زیادی به این موضوع پیدا کردم و مطالعات زیادی در این زمینه انجام دادم و متوجه شدم که با استفاده از این علم( تاکید می کنیم که این مسئله اصلا جادو نیست) می توان تا چه حد انسان موفق تری شد.

آموزش ذهن خوانی

ذهن خوانی واقعی

خیلی وقتا شده که برای تفریح و مغازه گردی، صرفا به خاطر دیدن اجناس جدید، بدون اینکه نیازی به خرید داشته باشیم راهی بازار شدیم. اما بعضی موقع ها هست که یک فروشنده پیدا میشه، یه جوری صحبت می کنه که ما احساس می کنیم باید ازش خرید کنیم. اگر فلان جنس رو نخریم از دستمون می ره. و تازه بعد از اینکه خوشحال و خندان از مغازه میایم بیرون و به خونه می رسیم، با خودمون فکر می کنیم که اصلا چرا این جنسو خریدیم؟ و با خودمون می گیم طرف خیلی فروشنده خوبی بود.

اما این یه استعداد ذاتی نیست، یه مهارته. شما هم می تونید توی هر شغلی که هستید، مخصوصا اگه با مردم و مشتری سر و کار دارید از این مهارت ها استفاده کنید. موفقیت توی کار فقط به داشتن زبان چرب و نرم نیست، شما باید بتونید ذهن مراجعه کننده هاتون رو بخونید. قبل از اینکه بخوان چیزی بگن، یا حتی بهش فکر کنن، ذهنشون رو بخونید و نیازهاشون مطرح کنید، یا حتی براشون ایجاد نیاز کنید. کمبودهاشون را پیدا کنید و از همون نقطه وارد بشید.

چه فروشنده مغازه باشید، بازاریاب باشید، تو یه شرکت عادی کار کنید، کارتون خدماتی باشه، دنبال این هستید که مشتری های راضی داشته باشید و بازار کارتون رو گسترش بدید، آدم درون گرایی هستید یا برون گرا، فرقی نمی کنه. مهارت های ذهن خوانی یک سری آموزه های ساده هستن که با تکنیک های به ظاهر معمولی می تونن تأثیر قابل توجهی روی بالا رفتن مهارت های اجتماعی، و در نهایت موفقیت کسب و کار شما داشته باشن. اما همین تکنیک های به ظاهر ساده رو هیچکس به شما یاد نمی ده. با هر سطح سواد و معلوماتی که دارید، و در هر کسب و کاری که فعالیت می کنید، مهارت های ذهن خوانی می تونن به شما کمک بکنند.

از طرف دیگه فقط افراد شاغل نیستند که می تونن از فواید مهارت و دوره ذهن خوانی استفاده کنند. واقعیت اینه که در سطح روابط فردی و شخصی هم شما می تونید از ذهن خوانی بهره ببرید. اشتباه نکنید، منظورم این نیست که قراره توی این دوره یک سری مهارت های جادویی یاد بگیرید تا همسرتون را ناخودآگاه مجبور کنید تا مطابق نظر شما کاری انجام بده. قرار نیست با استفاده از این مهارت ها کسی رو فریب بدید، بلکه قراره سطح درک و رفتارهای خودتون با دیگران رو بالا ببرید. بیشتر مشکلاتی که در روابط فردی افراد پیش میاد ناشی از قضاوت های بی مورد، و درک نادرست از فکر طرف مقابله. اگر شما با مهارت های ذهن خوانی آشنایی داشته باشید، راحت تر می تونید نیازها و حرف های طرف مقابلتون رو بفهمید، و رفتار درست تری در مقابلش داشته باشید.

پس مهارت ذهن خوانی می تونه در هر سطحی، از زندگی فردی گرفته تا زندگی حرفه ای کمک های زیادی به شما بکنه. حقیقت اینه که موفق ترین آدم ها چه در زندگی شخصی و چه در زندگی کاری، افرادی هستند که بهتر از دیگران می تونن با طرف مقابلشون ارتباط برقرار کنند. مهم ترین نکته در هرگونه روابط اجتماعی، اینه که طرف یا طرف های مقابل شما حس کنن که شما اون ها رو کاملا درک می کنید. و این درک رو می تونید با آموختن مهارت های ذهن خوانی در این دوره آنلاین یاد بگیرید. مهارتی که می تونه زندگی شما رو عوض کنه.

دوره آموزش ذهن خوانی آنلاین چه بخشهایی دارد؟

محتوای دوره ذهن خوانی شامل چه بخشهایی است:

ویدئو:   1 ساعت

صوت:  ندارد

متن:  بیش از 10000 کلمه

آزمون: 8 آزمون 

آموزش ذهن خوانی

هشدار مهم در مورد دوره آموزش ذهن خوانی

می خواهم در همان ابتدای متن نکته بسیار مهمی را عنوان کنم. من به هیچ وجه ادعا ندارم که مطالب این دوره کاملا درست و صد در صد تضمینی هستند. میزان درستی مطالب این دوره، در حد درستی هر مطلب انتزاعی دیگری است. این مطالب صرفا تئوری و ایده هایی هستند که مردم نسبت به آن ها باور و اعتقاد دارند .

یادتان باشد که ممکن است این دوره برای عده ای که باور به ذهن خوانی دارند کاملا کاربردی باشد و برای دیگر به هیچ وجه به صرفه نباشد.مطالب این دوره مثل دین و عقیده است. نمی توان به هیچ وجه اشتباه بودن یک دین یا عقیده را به معتقدان آن دین اثبات کرد. در درستی آن نیز نمی توان بحث کرد. به همین دلیل صرفا می توان گفت که مطالب این دوره، ابزار مفیدی برای آن دسته از افرادی است که به ذهن خوانی باور دارند .

افراد مختلف برای این که درک درستی نسبت به واقعیت های اطراف خودشان داشته باشند، از ابزارهای مختلفی استفاده می کنند. برخی با استفاده از مذهب وقایع را برای خود توجیه می کنند، برخی دیگر به فلسفه و بعضی دیگر به علم پناه می آورند.

به همین دلیل نمی توان دقیقا گفت که رویکرد درست به ذهن خوانی چیست! برخی می گویند که ذهن خوانی نوعی روانشناسی است، برخی می گویند ذهن خوانی نوعی اتفاق فراطبیعی و ماورایی است! فرقی نمی کند.

با هر رویکردی که دارید، می توانید از این دوره استفاده ببرید. تنها ادعایی که می توانم داشته باشم این است که اگر آموزه های این دوره را به درستی به کار بگیرید، نتایج بسیار جالبی به دست خواهید آورد.

ذهن خوانی چیست؟

ذهن خوانی که به آن Brain Reading می گن، یکی از دانش های جدید از شاخه علم و مهارت روانشناختی است که هدفش پیش بینی افکار و احساسات دیگران، از طریق تحلیل و خوانش سیگنال های ذهنی آنها است. یادتون باشه که هر فکری یک نتیجه عملی داره و هرچقدر هم که درونی باشه بازنمود بیرونی داره. این درسیه که همه بازیگرا اون رو بلدن. شما باید یاد بگیرین که این نمود های بیرونی رو شناسایی کنید و بر اساس اونها ذهن طرف مقابل رو بخونید و درک بهتری ازش به دست بیارید. فرقی هم نداره که طرفتون چقدر آشنا، یا چقدر غریبه است.

علاوه بر موفقیت فردی در زمینه روابط اجتماعی، شما می تونید با استفاده از مهارت ذهن خوانی به افرادی که توانایی صحبت کردن و فن بیان صحیح افکارشون رو ندارند هم کمک کنید.

دانشجویان این دوره!
0

فرمول ذهن خوانی

فرمول برای حل مسائل ریاضی و مشکلات فنی کامپیوتری است. ذهن خوانی در حوزه روانشناسی فردی و اجتماعی طبقه بندی می شه، و به همین خاطر نمی شه فرمول دائمی برای اون در نظر گرفت. اصولاً به همین خاطره که اسمش “مهارت” ذهن خوانیه، نه “فرمول” ذهن خوانی!

تضمین می دم  که تو این دوره با یک سری فرمول های آموزشی آشنا خواهید شد، اما از همین الان باید بدونید که این فرمول ها، شابلون هایی نیستن که توی هر مورد بتونید ازشون استفاده کنید. باید یاد بگیرید که انعطاف پذیر باشید، و از این فرمول ها در جای درست و به شکل درست استفاده کنید. برای مثال شما هرگز نمی تونید همونطوری که از مهارت ذهن خوانی برای بهبود رابطه تون با همسرتون استفاده می کنید، برای مجاب کردن مشتری های کاریتون هم استفاده کنید. پس دنبال فرمول نگردید، دنبال مهارت باشید و یه توانایی کلیدی به توانایی های خودتون اضافه کنید.

دوره آموزش ذهن خوانی برای چه کسانی مناسب تر است؟

اول از همه افرادی که می خواهند با استفاده از ذهن خوانی، ارتباط درست تر و دقیق تری با اطرافیان خود داشته باشند می توانند از این دوره بهره مند شوند.

افرادی که تاجر هستند یا کسب و کاری دارند که به طور مرتب با مشتریان سروکار دارند.

افرادی که می خواهند انسان های موفق تری در جامعه باشند

افرادی که به دنبال تقویت رابطه عاطفی خود هستند.

افرادی که می خواهند ذهن خود را تقویت کنند.

آموزش ذهن خوانی

سوال و جواب های رایج در مورد آموزش ذهن خوانی

ذهن به مغز ما مرتبط است. اما معمولا این دو واژه معمولا با هم استفاده می شوند. مغز یک چیز فیزیکی است اما ذهن کاملاً مفهومی انتزاعی است. مغز ما از سلول های عصبی مختلفی ساخته شده است و می توان آن را لمس کرد اما طبیعتا نمی توان ذهن را لمس کرد.

 

بحث در مورد تفاوت میان مغز و ذهن از زمان ارسطو وجود داشته است. وقتی که صحبت از ذهن می شود، نوعی انرژی ارتعاشی خالص را در نظر می گیریم اما مغز در ذهن ما ( چقدر کنایه آمیز) چیزی فیزیکی است و شکل مشخصی دارد.

نکته ای که باید بدانید این است که ارتباط این دو بسیار پیچیده و تنگانگ است. درست مثل دایره یینگ/یانگ که نقاط شروع و آغاز آن مشخص نیست. شما زمانی که می خواهید تصویری در ذهن خود بسازید باید از مغزتان کمک بگیرید، و هنگامی که می خواهید تصویر مغز را در ذهنتان شکل دهید، باز هم باید سلول های خاکستری مغز را به کار بگیرید.

سیستم ذهن بسیار پیچیده و غیر قابل پیشبینی است. برخلاف مغز که ما با یک اندام کاملا فیزیکی سر و کار داریم، در مورد ذهن تنها چیزی که در اختیار داریم، همین ارتعاشات انرژی است.

نکته مهم: اگر به وجود و حضور ذهن اعتقاد دارید، پس باید به حضور این انرژی های پیرامونی هم اعتقاد داشته باشید.

اما چرا تفاوت میان مغز و ذهن را عنوان کردیم؟ چرا که به ما کمک می کند ساختار ذهن را بهتر تشخیص بدهیم و بفهمیم که آیا می شود ذهن خوانی کرد یا خیر!

در علمی بودن ذهن خوانی همین نکته را بگویم که به تازگی نیروی نظامی آمریکا در تلاش است تا با استفاده از سنسورهایی که به افراد وصل می شود، ذهن خوانی کند.

اصلا سابقه ذهن خوانی به سال ها قبل باز می گردد. درست زمانی که اولین دستگاه دروغ سنج در ادارات پلیس استفاده شد، استارت ذهن خوانی هم زده شد. ذهن خوانی هیچ چیزی نیست به جز:

تمرکز بر مغز و ذهن خود و دیگری و البته توانایی مشاهده دقیق!!!!

همانطور که در توضیحات ابتدای درس عرض کردم، همه افراد می توانند از فواید بسیار زیاد مهارت ذهن خوانی بهره ببرند.

مهارت ذهن خوانی به شما کمک می کند تا به صورت کلی روابط اجتماعی قدرتمند تری داشته باشید. بالا رفتن سطح روابط اجتماعی می تواند به شما در هر کسب و کاری که دارید کمک کند. چه برای افزایش فروش باشد، چه برای ترفیع درجه در شرکت و حتی برای بهبود روابط فردی و خانوادگی.

آشنایی با مهارت های ذهن خوانی مهارت های اجتماعی شما را بالاتر می برد، و جایگاه اجتماعی شما را در جمع دوستان، خانواده و محل کار بالاتر می برد.

اگر هزینه این دوره را با دوره های مشابه مقایسه کنید، متوجه می شوید که هزینه دوره ذهن خوانی وبسایت ویکی چرا بسیار مناسب تر از سایت های دیگر است. علاوه بر این، جشنواره های تخفیفی باعث شده اند تا این هزینه به حداقلی ترین میزان ممکن برسد. بنابراین مبلغ هزینه دوره اصولا به میزانی نیست که قسطی کردن آن منطقی باشد.

آموزش ذهن خوانی

چرا باید همین الان دوره خواندن ذهن دیگران را شروع کنید؟

خواندن ذهن دیگران به شما کمک می کند که انسان موفق تری باشید! خب اساسا چرا باید چنین فرصتی را از دست بدهید!

نمونه ای از دوره آنلاین آموزش ذهن خوانی ویکی چرا

چه چیزهایی در دوره آموزش ذهن خوانی یاد خواهید گرفت؟

در جلسات اول برایتان توضیح خواهم داد که اساسا معنی ذهن خوانی چیست؟ آیا می شود چنین کاری را انجام داد؟ کارکرد ذهن و مغز چگونه است و به چه صورت می توان به اعماق ذهن خود و دیگران نفوذ کرد.

در جلسه دوم برایتان توضیح می دهم که چرا به ذهن خوانی علاقه داریم! به شما خواهم گفت که چه راز و رمزی وجود دارد که باعث می شود که ذهن خوانی بسیار جذاب و خواستنی شود و هر انسانی آرزوی خواندن ذهن دیگران را داشته باشد.

در جلسات بعد به شما آموزش می دهم که چگونه از ارتباطات ناخودآگاه خود به صورت آگاهانه استفاده کنیم. این درس بسیار مهم خواهد بود.

در جلسه چهارم یاد خواهید گرفت که چگونه افکار ما بر اساس برداشت های حسی مان تعیین می شود. در حقیقت آن چه که می بینیم و برداشت می کنیم، باعث به وجود آمدن افکار ذهنی ما خواهند شد.

در جلسه پنجم در مورد احساسات و بیان آن ها صحبت خواهیم کرد.

در جلسه ششم به سراغ نشانه های بدن می رویم و بررسی می کنیم که هرکدام چه معنی ای دارند.

در جلسه هفتم یاد خواهیم گرفت که بدن دیگران چگونه با ما حرف میزند بدون این که خودشان بدانند.

سپس در مورد شناسایی مراحل احساسی صحبت خواهیم کرد.

در نهایت برای لذت بیشتر مخاطبین، تعدادی حقه ذهن خوانی به شما آموزش خواهیم داد تا بتوانید خود را محک بزنید!موآمو

آموزش ذهن خوانی

منابع این دوره:

کتاب هنر ذهن خوانی نوشته هنریک فکسوس!

لینک اطلاعات بیشتر:

منبع

6 دیدگاه دربارهٔ «آموزش ذهن خوانی: 10 مرحله تا تبدیل شدن به یک منتالیست واقعی!»

    1. این دوره در حال حاضر در تخفیف است. شما می توانید با تخفیف 70 درصد، دوره ذهن خوانی را فقط با 99 هزار تومان تهیه کنید.

    1. کافیست روی دکمه خرید دوره که سبزرنگ است کلیک کرده و روند پرداخت را ادامه دهید.

  1. سلام وقت بخیر چرا من ثبتنام دوره رو ازطریق کارت ب کارت انجام دادم و تصویررو ارسال کردم هم تلگرام هم ایمیل ولی کسی پاسخگونبست ؟؟؟

    1. مدیر پشتیبانی

      شیدای عزیز دسترسی دوره براتون باز شده و به دلیل تاخیر یک روزه ما در پاسخگویی، دو تا از دوره های مشابه هم براتون رایگان و دسترسی شما باز شد و به اونها هم دسترسی دارید. امیدوارم از یادگیری های بیشتر و بیشتر لذت ببرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن