وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
60000
FavoriteLoadingبه لیست علاقمندی اضافه کن

کنکور آسان نیست! ما آسانش کرده ایم

خلاصه دوره شیوه های تست زنی کنکور تجربی

این دوره برای تمام دانش آموزانی که می خواهند در کنکور رشته تجربی شرکت کنند لازم است چرا که در این دوره نکاتی جمع آوری شده که در هیچ کجا به چنین شکلی جمع آوری نشده و حتی برخی از آنها نیز ابداع خودمان است و نیز تلاش های فراوان بسیاری از دانش آموزان با این دوره جهت دار می شود و راهکار های عالی در ختیارشان قرار می گیرد. به نوعی نگرش های تکنیکی را اصلاح می کند و احتمال موفقیت را بالا تر می برد.

تکنیک کنکور تجربی

محتوای دوره تکنیک کنکور تجربی

: این دوره لازمه همه کسانی است که می خواهند در کنکور رشته تجربی شرکت کنند. این دوره شامل هفت جلسه درس و پنج پی دی اف با محتوای تنظیمی است.
پی دی اف اول در جلسه اول تدریس می شود که شامل:
آشنایی با کنکور رشته تجربی که در آن با مقدمات کنکور وانتخاب رشته آشنا می شویم.

پی دی اف دوم در جلسه دوم تدریس می شود که شامل :
توضیح چگونگی ترتیب حل دروس و زمان گذاری در آزمون کنکور تجربی است.

پی دی اف سوم در جلسات سوم و چهارم تدریس می شود که شامل:
نکات کلی حل تست های مرسوم در دفترچه عمومی و نیز پیشنهادات قابل تامل است البته در این پی دی اف بخش های خالی وجود دارد که با توجه به توضیحات فیلم باید تکمیل شود.

پی دی اف چهارم در جلسات پنج و ششم تدریس می شود که شامل:
نکات کلی حل تست های مرسوم در دفترچه اختصاصی و نیز پیشنهادات قابل تامل است البته در این پی دی اف بخش های خالی وجود دارد که با توجه به توضیحات فیلم باید تکمیل شود.

پی دی اف پنجم در جلسه هفتم تدریس می شود که شامل:
نکات زمینه ای برای موفقیت است که شامل نکات مشاوره ای می باشد ضمنا این جلسه و پی دی اف آن برای کسانی که دوره را تهیه کنند رایگان در نظر گرفته شده وبه نوعی یک هدیه از طرف ما و سایت ویکی چرا برای شما عزیزان است.

مدرس دوره روش تست زنی کنکور تجربی

محمد جلیلیان هستم ساکن استان ایلام،دانشجوی رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایلام.در طول دوران مطالعه برای کنکور روش ها و راهکار هایی را فرا گرفتیم که موجبات موفقیت در کنکور است این راهکارها که تا قبل از این دوره به صورت پراکنده بودند را جمع آوری نمودم،برخی از آنها هم ابداع خودم و برادرم مهدی جلیلیان است که ایشان هم دانشجوی پزشکی شهر ایلام هستند امیدوارم از آنها استفاده ی کافی را داشته باشید.

WhatsApp Image 2020 12 26 at 20.38.35 rotated

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا همیشه بصورت آنلاین در دسترس است، لطفا کپی نکنید
اسکرول به بالا