وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
599 هزار تومان

دوره آموزشی الماس ارزدیجیتال

اطلاعات تکمیلی

سطح : همه سطوح

5 بخش - 20جلسه

مدت زمان دوره : 5 ساعت

معرفی دوره

ارزدیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال یا رمز ارز یا کریپتوکارنسی (Cryptocurrency) نوع خاصی از پول دیجیتال است و بر پایه رمزنگاری ساخته شده است. ارزهای دیجیتال برای بهره‌مند شدن از ویژگی‌های اساسی مانند غیرمتمرکز بودن، شفافیت و تغییرناپذیر بودن از بلاکچین استفاده می‌کنند.

یکی از مزایای غیرمتمرکز ارزهای دیجیتال این است که هیچ نهاد، گروه یا سازمانی نمی تواند آن‌ها را کنترل کند.

ارزهای دیجیتال مبتنی بر شبکه بلاک چین را می‌توان بدون ایجاد حساب بانکی یا بدون دخالت هر واسطه ای برای حساب دیگری در شبکه ی مربوطه به صورت مستقیم در اینترنت انتقال داد.

کریپتوکارنسی ها همانند تومان و دلار و دیگر پول‌ها با سازوکار مختلفی ایجاد و توزیع می‌شوند. 

 

چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

بازار ارزهای دیجیتال با توجه به نوپا بودنش بسیار فراگیر شده است. شاید علتش ایجاد آن با فناوری بلاکچین است زیرا غیر قابل ردیابی، غیر قابل هک کردن است. شایدم یکی از دلیلش سود چند میلیون درصدی بیت کوین در این چند ساله بوده است. با توجه به اینکه ارزهای دیجیتال با دلار خرید و فروش می شود، افرادی که در این بازار فعال هستند میتوانند بصورت دلاری درآمد داشته باشند. درآمد دلاری با این قیمت های دلار برای هر کسی میتواند جذابیت داشته باشد.

بازار ارزهای دیجیتال و بلاک‌چین پیچیدگی های خود را دارد و با توجه به اینکه یک بازار نو و جدید است نیاز به آموزش برای کسب سود از این بازار وجو دارد. این دوره برای افرادی طراحی شده است که به بازار ارزهای دیجیتال علاقمند هستند. افرادی که دوست دارند با قدرت وارد این بازار شوند و از این پس درآمد و سرمایه گذاری دلاری داشته باشند.

از بعضی از دانشپذیرها و دوستان شنیده ام که بدون آموزش و دانش خاصی وارد این بازار شده و بصورت دلاری ضرر کرده اند. که با توجه به قیمت های فعلی دلار دچار ضررهای زیادی شده اند.

خیلی ها بعد از اینکه ضرر می کنند به فکر آموزش می افتند شاید دلیلش این است که آموزش جامع و مناسبی در دسترس نیست. یا شاید فکر میکنند سود گرفتن از این بازار بسیار ساده است.

بعد از بررسی ها به این نتیجه رسیدیم که یک دوره جامع را به صورت غیرحضوری و در بستر اینترنت برای تمام علاقمندان بازار ارزدیجیتال طراحی کنیم. با دوره الماس ارزدیجیتال مثل آب خوردن با بلاکچین آشنا شده و به یکی از فعالان بازار ارزدیجیتال تبدیل شوید.

معرفی دوره الماس ارزدیجیتال

«هدیه ویژه این دوره»

«معرفی 5 ارزدیجیتال برای سرمایه گذاری»

 

معرفی همین سبد 500 هزار تومان ارزش دارد یعنی عملا شما برای یادگیری دوره هزینه ای پرداخت نمی کنید. این سبد سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال با سال ها تجربه و تحلیل در ارزهای دیجیتال توسط مهندس بختیار آهنی تشکیل شده است که در این دوره بصورت رایگان در اختیار شما قرار میگیرد. 

مدرس دوره آموزش ارزدیجیتال کیست؟

مهندس بختیار آهنی ، طراح سیستم هوشمند معاملات در بورس، ارزدیجیتال و فارکس

برای آشنایی بیشتر ما را در اینستاگرام دنبال کنید
 
ارزدیجیتال

دوره آموزش ارزدیجیتال مناسب چه افرادی است؟

اگر قصد دارید تا وارد بازار معاملات ارزهای دیجیتال شوید بهتر است با چشمانی باز این کار را انجام دهید. شمار افرادی که بدون آگاهی کافی وارد این بازار شده اند و ضررهای هنگفت کرده اند کم نیست. این در حالی است که بسیاری از افراد هستند که اصولا کسب و کارشان معامله ارزهای دیجیتال است و توانسته اند سودهای هنگفتی از این بازار کسب کنند. مرز بین شکست و موفقیت در معاملات ارزهای دیجیتال دانش کافی در این زمینه و هوشمندی در معامله است. با تحلیل های درست و به جا و ورود و خروج های مناسب از معامله می توانید در بازار ارزهای دیجیتال موفق شوید.

بنابراین افراد زیر می توانند از شرکت در دوره آموزرش ارزدیجیتال سود زیادی ببرند:

 • افرادی که به تازگی قصد ورود به بازار ارزهای دیجیتال را دارند
 • افرادی که از پیش در این بازار حاضرند اما هنوز نمی توانند به خوبی معاملات انجام دهند
 • افرادی که مایلند با بهترین زمان های ورود و خروج از معامله ارز دیجیتال بیشتر آشنا شوند
 • افرادی که قصد دارند سرمایه گذاری بلند مدت در این بازار انجام دهند
 • افرادی که می خواهند ارز دیجیتال خریداری کنند اما نمی دانند کدام ارزها بهتر است
 • افرادی که مایلند با معیارهای تشخیص ارزهای خوب از بد آشنا شوند
دوره آموزش ارزدیجیتال مناسب چه افرادی است؟

در دوره آموزش ارزدیجیتال چه چیزهایی یاد می گیریم؟

با شرکت در دوره آموزش ارزدیجیتال با مفاهیم پایه این موضوع از قبیل تعریف بلاک‌چین، ارزش و اعتبار ارزهای دیجیتال و غیره آشنا خواهید شد. همچنین نحوه خرید و فروش ارزهای دیجیتال و چگونگی ورود به این حوزه را یاد خواهید گرفت.

علاوه بر این با بهترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار و سایر ارزهای غیر اصلی آشنا خواهید شد، و روشهای صحیح انواع تحلیل های بازار ارزدیجیتال را خواهید آموخت.

در دوره آموزش ارزدیجیتال چه چیزهایی یاد می گیریم؟

سوالات رایج درمورد ارزدیجیتال

امروزه بحث ارزهای دیجیتال بسیار داغ شده و این بازار طرفداران زیادی پیدا کرده است. این روزها در هرجایی می توانید یک نفر را پیدا کنید که یک لپتاپ جلویش گذاشته و در حال بررسی وضعیت بازار ارزهای دیجیتال است. واقعیت این است که چند سالی از ورود زمزمه های ارزهای دیجیتال در کشور می گذرد. گرچه هیچگاه تا اندازه امروز مردم ایران حضور گسترده ای در این بازار نوظهور نداشته اند، اما تقریبا با واژه هایی همچون بیت کوین آشنا بوده اند. کار به جایی رسیده است که خیلی ها بعد از بالا رفتن قیمت بیت کوین آه حسرت کشیدند که چرا سال ها پیش که فرصت خرید ارزان داشتند آن را تهیه نکردند.

اما نگران نباشید. بازار ارزهای دیجیتال هنوز هم داغ است و همچنان می توان سودهای قابل ملاحظه ای از آن به دست آورد. اما برای ورود به این بازار به دانش و مهارت نیاز دارید. ورود کورکورانه به بازار پر ریسک ارزدیجیتال به احتمال زیاد تنها ضررهای هنگفت برای شما به همراه خواهد داشت. بنابراین حتما باید بحث آموزش را در این حوزه جدی بگیرید.

اما این بازار همچنان نوظهور و جوان است. خیلی ها جسته و گریخته اطلاعاتی پیرامون مفاهیم آن دارند اما هنوز سوالات پاسخ داده نشده زیادی باقی است. در ادامه سعی می کنم به شکلی ساده به رایج ترین سوالاتی که در مورد بازار ارزدیجیتال وجود دارد پاسخ دهم:

خیلی ها تصور می کنند که می دانند بیت کوین چیست، در حالی که هنوز از ماهیت واقعی آن بی خبرند. بیایید یکبار برای همیشه یک تعریف ساده برای رایج ترین ارزدیجیتال ارائه کنیم.

بیت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است که در ابتدا توسط فرد ناشناسی طراحی و وارد بازار شد. بیت کوین به عنوان مادر ارزهای دیجیتال یک واحد ارزی و پول مجازی است که روی آن ارزش گذاری می شود، اما ماهیت فیزیکی ندارد. نوعی اعتبار آنلاین. غیرمتمرکز بودن بیت کوین به معنای آن است که می توان بدون پشتوانه یک بانک مرکزی یا یک مدیر فردی، و البته بدون هیچ واسطه ای آن را در شبکه بلاک چین از یک فرد به فرد دیگر منتقل کرد. شما می توانید با بیت کوین با بخشی از ارزش آن خرید و فروش کنید.

ماینینگ یا به عبارت ساده تر استخراج، در واقع مجموعه ای از فورمول ها برای حل کردن معادله های پیچیده ریاضی است. هرچقدر این مسائل ریاضی پیچیده تر باشند، حل کردنشان نیز مزد بیشتری خواهد داشت. اما از طرف دیگر انواع این معادلات بسیار زیادند. از ساده ترین تا پیچیده ترین. امروزه تمام معادلات ساده ای که حل کردنشان با بیت کوین مزد داده می شد، حل شده اند و فقط مسائل بسیار پیچیده باقی مانده اند که حل کردنشان به فرایند های بسیار طولانی و پیچیده حل مسئله ریاضی نیاز دارد، که از توان ذهن انسانی خارج است و توسط کامپیوترها انجام می شود.

از این رو هرچقدر بیشتر بتوانید این مسائل را حل کنید، بیت کوین های بیشتری هم به دست می آورید و به اصطلاح با حل این مسائل بیت کوین استخراج می کنید.

درست مانند ارزهای دیجیتال مجازی، کیف پول های آنها نیز مجازی هستند. در این کیف پول ها بر خلاف کیف پول های واقعی، به جای ارزهای فیزیکی فقط کلید های عمومی و خصوصی بلاک چین ها وجود دارد. وقتی شما قصد دارید ارزدیجیتال بخرید یا به کس دیگری واگذار کنید، باید این کار را از طریق این کلیدها انجام دهید.

هرکسی می تواند پاسخ منحصر به فرد خودش را برای این سوال داشته باشد. بورس یک بازار ملی و تحت نظارت دولت ها است که ریسک و در نتیجه سود کمتری دارد. اما بازار ارزدیجیتال یک بازار آزاد و فارغ از دخالت دولت های بین‌المللی است، و به همین خاطر هم ریسک بیشتری دارد و هم سود بالاتری.

با اینکه ماین کردن ارزهای دیجیتال بسیار سخت تر از گذشته شده است اما هنوز هم ماینینگ می تواند بسیار کار پرسودی باشد. اما انجام آن به تخصص، وقت، مهارت، تجهیزات خاص و البته سرمایه اولیه نیاز دارد. نداشتن هرکدام از این پارامترها می تواند به جای سود به شما ضرر بزند. این نکته را هم به یاد داشته باشید که ماینینگ تنها می تواند در بلند مدت سودده باشد و در کوتاه مدت جوابگو هزینه هایش نیست.

برای خرید ارز دیجیتال، مانند تمام ارزهای دیگر باید به صرافی های معتبر مراجعه کنید. صرافی های ارز دیجیتال درست مانند ماهیت خودشان مجازی هستند. امروزه چند صرافی ایرانی معتبر هم به وجود آمده اند که می توانید به آنها مراجعه کنید، اما همیشه گزینه صرافی های معتبر خارجی، مانند بایننس هم وجود دارد.

اغلب هیچ کف خریدی برای تهیه ارزهای دیجیتال وجود ندارد. شما می توانید با یک دلار یا حتی کمتر هم وارد بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال بشوید. شما می توانید با کمترین مبلغ مورد تصور خودتان حتی بیت کوین هم خریداری کنید! البته بخش بسیار کوچکی از آن را. هرچند این نکته در مورد اغلب صرافی های ایرانی صدق نمی کند، چراکه بیشتر آنها کف خرید دارند.

بازار ارزهای دیجیتالی هم مانند بازار طلا است. ارزهای دیجیتال یک دارایی هستند که با خرید و فروش آنها می توانید سود کنید. نمی توان به صورت مشخصی اعلام کرد که ماهیانه یا در بازه های محدود چقدر می توان از این بازار سود کسب کرد، اما با کسب مهارت های لازم و دانش کافی برای تریدهای اصولی و منطقی می توانید درآمدهای خوبی از این بازار داشته باشید.

9 دیدگاه دربارهٔ «الماس ارزدیجیتال | آموزش راه موفقیت در بازار رمزارزها»

 1. سوران مبارکی

  یکی از بهترین دوره های ارز دیجیتال که تا بحال دیدم خیلی جامع و خوب بود واقعا ممنونم.

  1. بختیار آهنی

   سپاسگزارم.
   اومیدوارم مورد استفاده قرار گرفته باشد و آینده ای خوبی برای شما رقم بزند

 2. عالی بود.
  بدون ابهام
  فقط یه دوره تحلیل تکنیکال هم با آموزش خودتون بود دیگه کامل مشکلاتمون حل میشد و از این سردرگمی در آموزش های مختلف درمیومدین.

  1. بختیار آهنی

   با تشکر از شما
   خوشحالم که راضی بودید
   بله بزودی دورهای تحلیلگری در سه سطح مبتدی، تحلیلگر و پیشرفته ارائه می شود.
   توسط ایمیل به تمام ثبت نام کنندگان عزیز اطلاع دهی میشود و کدها تخفیف ویژه شرکت کنندگان دوره الماس ارزدیجیتال ارائه می شود

 3. آکام مهربخش

  خسته نباشی مهندس جان عالی بود و بدون ابهام واقعآ.فقط با یک دوره تحلیل تکنیکال دیگه میترکونه مهندس .

  1. بختیار آهنی

   بسیار عالی. موفق باشید بزودی دوره های تحلیلگری را برگزار میکنیم و اطلاع رسانی میکنیم.

 4. با عرض سلام خدمت جناب مهندس بختیار آهنی من چند ماه پیش دوره تون خریدم و با توجه به آموزش خوب شما، سبد که معرفی کرده بودید هم خرید کردم و الان تو ۹۳ میلیون سودم خواستم اینجا ازتون تشکر کنم. پایدار باشید

 5. سلام مهندس وقت بخیر
  خیلی دوست دارم با شما جهت همکاری ارتباط داشته باشم ولی متاسفانه پشتیبان عزیز میلی به کمک ندارن،لطفا اگر مقدوره با بنده در ازتباط باشین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن