وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
194 هزار تومان

آموزش خیاطی آسان

اطلاعات تکمیلی

سطح : همه سطوح

6 بخش - 20 جلسه

معرفی دوره آموزش خیاطی آسان

خیاطی آسان را از کجا شروع کنیم ؟

هزاران سال است که چرخ های دوزندگی و ریسمان بافی اختراع شده اند و تقریبا از همان زمان، مُد و فشن راه خود را به زندگی ما نیز باز کردند.

دیدن پارچه ای که در نهایت به لباسی زیبا تبدیل می شود و بر قامت فرد می نشیند، لذتی ناگفتنی دارد.

خیلی از ما احتمالا اگر جورابمان پاره شود یا بخشی از لباسمان به رفو نیاز داشته باشد، این کار را می توانیم انجام بدهیم. اما خیاطی چیز دیگری است…

یک خیاط درست مثل یک مجسمه ساز عمل می کند و به خوبی می داند که یک لباس چگونه باید بر قامت یک تن بنشیند. هنر دوخت و دوز، سال هاست که به عنوان هنری والا و ارزشمند شناخته می شود. 

زنان و مردان خیاط زیادی در طول تاریخ وجود دارند که با طراحی یک لباس خاص، توانستند دنیای بعد از خود را تغییر بدهند. مثلا دوخت شلوارهای زنانه از اواخر قرن 19، توانست فرهنگ پوشیدن شلوار را از انحصار مردان بیرون بیاورد یا دوخت لباسی تزئینی مثل کراوات که توانست دنیا را به شکل و حالتی رسمی تر دربیاورد یا هزاران مثال دیگر…

خیاطی از مهم ترین هنرها و فن هایی است که هر خانم خانه دار و یا شاغل میتواند آن را به آسانی یاد بگیرید و در هزینه های اضافی صرفه جویی کند این هزینه را صرف ضروریات دیگر زندگی کنید و چون از دسترنج خود شما است لذت بخش است.


دقت داشته باشید که شما در هر کلاسی نباید شروع کنید برای مثال کسی که هیچ چیزی از خیاطی بلد نیست نباید در دوره های مانتودوزی یا لباس شب و عروس شرکت کند.


چون این کلاس ها برای فوق حرفه ای طراحی شده است و مناسب شما نیست اما برای اینکه شما بتوانید آموزش خیاطی رو شروع کنید باید اول از کلاس نازک دوزی شروع کنید تا بتونید لباس های ساده ای رو بدوزید و با چرخ و ابزار خیاطی آشنا شوید.

ما در دوره آموزشی خیاطی آسان نکات مهمی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید هرچه سریع تر اموزش خود را شروع کنید:


عجله نکنید
همه دوست دارند به یک خیاط حرفه ای تبدیل شوند ولی اصلا امکان نداره به این سادگی ها به یک خیاط ماهر تبدیل شوید خیاطی کار آسانی نیست و نیاز به صبر تحمل و تمرین زیاد دارد.

آموزش خیاطی آسان

پیش نیاز دوره آموزش خیاطی آسان :

این رشته خیاطی ربطی به میزان تحصیلات دانشگاهی ندارد تنها چیزی که نیاز دارد علاقه خود فرد است و هر کسی با هر شرایط سنی میتواند در دوره شرکت کند.

فواید یادگیری خیاطی آسان :

تعمیر کردن لباس است که این یک گزینه برای صرفه جویی در هزینه هاست. مثلا دکمه ای که افتاده را بدوزید و یا درزی که شکافته را بدوزید.
شما میتوانید وقتی در حراجی ها لباسی را که نیاز به تعمیر دارند ویا میخواهید تغییراتی در آن ایجاد کنید توانایی آنرا خواهید داشت.
شما میتوانید با هر رنگ و پارچه دلخواه مدل لباس دلخواه خود را بدوزید.
شما میتوانید با هر سایز واندازه ای که دوست داری برای خود لباس بدوزید. مثلا مدلی را که دوست دارید کوتاه است ومناسب شما نیست شما همین مدل را میتوانید با پارچه دلخواه در اندازه بلند تر برای خود بدوزید.
از مهم ترین فواید یادگیری خیاطی کسب درآمد از این شغل است.

من شادی مبارکی مدرس دوره خیاطی آسان با زبان ساده هستم و با پانزده سال سابقه کار و تدریس در خدمت شما دوستان وهنرجویان عزیز هستم.

امیدوارم که بتوانم تجربیات خود را دراین دوره خدمت شما دوستان عزیز بگذارم و به شما آموزش دهم تا نیازهای روزانه خودتان را در زمینه دوخت ودوز لباس ها برطرف کنید .

امروزه شغل خیاطی یکی از پردرآمد ترین شغل هاست و شما پس از اتمام این دوره میتونید بعنوان یک شغل پر درآمد کسب درآمد کنید.

آموزش خیاطی

هدف از برگزاری دوره آموزش خیاطی آسان

هدف از برگزاری این دوره آموزشی آموزش هنرجویانی است که اولا علاقه به رشته خیاطی داشته باشند و دوما از این رشته با در نظر گرفتن نیازهای بازار بعنوان شغل کسب درآمد کنند و منبع درآمد خوبی داشته باشند.
نکته دیگر اینکه شما با این دوره در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی می کنید و میتوانید به آسانی در منزل بهترین لباس ها را برای خودتان برش زده و بدوزید.


آنچه مرا بر آن داشت که این دوره را ضبط کنم ، سالها تجربه و آموزش و تحقیق در مورد فن خیاطی و تهیه روشی آسان و قابل درک برای تمامی گروههای سنی میباشد و مشوق کسانی شوم که از الگو کشیدن هراسانند.

دوره آموزش خیاطی آسان شامل چیست؟

این دوره شامل ۸ فصل است که هرفصل شامل چندین درس است وفصل هفت هدیه ویژه این دوره است معرفی انواع چرخ ها و آشنایی با وسایل خیاطی و انواع مختلف پارچه و نحوه اندازه گیری صحیح با سانتی متر است

هنرجو در پایان دوره آموزش خیاطی چه مهارت هایی را کسب می کند؟

در پایان این دوره میتوانید انواع پیراهن ، دامن،بلوز،مانتوهای ساده لباس های راحتی برای خود و دیگران بدوزید و شما آمادگی لازم برای گذراندن دوره های پیشرفته تر ،زخیم دوزی ،پالتو، لباس شب را داشته باشید و از طریق دریافت سفارش دوخت لباس کسب درآمد کنید.

هزینه شرکت در دوره آموزش خیاطی آسان در منزل چقدر است؟

هزینه دوره نازک دوزی معمولا در اکثر آموزشگاه ها بالای یک میلیون و پانصد هزار و دوره مانتو دوزی تقریبا هفتصد تومان است اما هزینه دوره های ما بسیار اقتصادی و به صرفه است و هزینه کردن در آموزش در واقع هزینه نیست یک سرمایه گذاری است و هنرجو پس اتمام دوره با دوخت چند تکه لباس برای مشتری میتواند هزینه دوره خود را جبران کند.

آموزش خیاطی

سوالات رایج دوره آموزش خیاطی آسان

خیاطی رشته گسترده ای است. بسته به این که در چه سطحی و در چه حوزه ای خیاطی می کنید، می توانید سطح درآمدی متفاوتی را تجربه کنید. بسیاری از افراد هستند که از طریق مزون ها یا سفارشات دوخت و دوز خانگی از خیاطی درآمد دارند. بسیاری از افراد دیگر با کار در کارگاه های پارچه دوزی از خیاطی کسب در آمد می کنند، و بسیاری از افراد دیگر هم هستند که یا در مزون‌های لوکس مشغول فعالیتند یا خودشان مزون دارند. بسته به اینکه تا چه میزان به خیاطی علاقه مند هستید و تا چه اندازه حاضرید در این راه انرژی بگذارید، می توانید از خیاطی درآمدهای خوبی کسب کنید.

خیلی از افرادی که در زمینه طراحی لباس فعالیت می کنند هیچ مهارتی در خیاطی ندارند. بنابراین دانش خیاطی الزاما پیش نیاز طراحی لباس نیست. تنها چیزی که برای طراحی کردن لباس نیاز دارید یک کاغذ، قلم، ذهنی خلاق و مهارت در طراحی است. اما همواره طراحان لباس موفق افرادی بوده اند که اگر خیاط های ماهری هم نبوده اند، با اصول آن آشنایی داشته اند. بنابراین چنانچه قصد طراحی لباس دارید، شرکت در دوره خیاطی آسان می تواند کمک زیادی به شما در بالا بردن سطح مهارت هایتان داشته باشد.

خیر. تمامی گروه های سنی از 12 سال گرفته تا 60 سال می توانند به خوبی از محتوای موجود در این دوره بهره ببرند. هیچ وقت برای شروع یک کار جدید و فراگرفتن یک مهارت نو دیر، یا حتی زود نیست. البته، این دوره صرفا مخصوص خانم ها نیست. آقایانی که قصد دارند با مهارت خیاطی آشنا شوند یا وارد این حوزه کاری شوند، می توانند از دوره خیاطی آسان به عنوان بهترین مدخل ورود به این حوزه بهره ببرند.

بهتر است بدانید که حتی داشتن چرخ خیاطی از پیش نیازهای تهیه و شرکت در این دوره نیست. یک سوزن و نخ ساده هم کافی است تا بتوانید در این دوره شرکت کنید. هرچند طبیعتا داشتن چرخ خیاطی کمک زیادی به شما در دوخت و دوز خواهد کرد و عملا یکی از ابزار ضروری این حوزه است، اما حتما به لوازم خیاطی پیشرفته و چرخ های خیاطی متعدد و مدرن برای شرکت در این دوره نیاز ندارید. هرچند اگر قصد دارید کسب و کار خیاطی راه بیندازید بهتر است ابزار کار حرفه ای در اختیار داشته باشید. ابزاری که دوره خیاطی آسان بهترین روش کار با آنها را به شما آموزش می دهد.

قیمت دوره خیاطی آسان ویکی چرا منصفانه تعیین شده است. اگر قیمت این دوره را با سایر دوره های آنلاین موجود قیاس کنید خودتان خواهید فهمید که اتفاقا با دوره ای که قیمت بسیار مناسبی دارد طرف هستید. بنابراین این مبلغ به اندازه ای نیست که بتوان به صورت اقساطی آن را پرداخت کرد.

مهارت هایی که در دوره خیاطی آسان فرا می گیرید کاملا نیازهای خیاطی خانگی شما را برطرف می کنند. با کسب این مهارت ها می توانید به رفو کردن و وصله لباس های خانگی بپردازید، و برای خود و عزیزانتان لباس های جدید طراحی کرده و بدوزید.

طبیعتا نمی توان تمام مهارت های خیاطی را در یک دوره آنلاین گنجاند. هرچند شرکت در دوره خیاطی آسان آمادگی لازم برای راه اندازی کسب و کار خیاطی را برای شما ایجاد می کند. با گذراندن این دوره می توانید کم‌کم مقدمات راه اندازی مزون شخصی خودتان را فراهم کنید و لباس های متنوعی بدوزید.

در کنار آموزش های دوره خیاطی آسان، خوب است تا از از برخی از کتاب های کمکی هم برای تمرین بیشتر استفاده کنید. در زیر به برخی از بهترین کتاب های خیاطی اشاره می کنیم:

یک هدیه ویژه برای شرکت کنندگان دوره خیاطی آسان :

برای هدیه این دوره آموزش چادر ،شنل را برای شما هنر جویان عزیز در نظر گرفته ام.

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش خیاطی آسان به زبان ساده در 5 فصل + هدیه ویژه!»

  1. سلام. من هیچی از خیاطی بلد نیستم. با متد مولر هم هیچی یاد نگرفتم. در کل صفر هستم و الگو کشی برای این زمان مشکله.این دوره ها برام قابل درک هست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن