وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
194 هزار تومان

آموزش خیاطی آسان

اطلاعات تکمیلی

سطح : همه سطوح

6 بخش - 20 جلسه

معرفی دوره

خیاطی آسان را از کجا شروع کنیم ؟

خیاطی از مهم ترین هنرها و فن هایی است که هر خانم خانه دار و یا شاغل میتواند آن را به آسانی یاد بگیرید و در هزینه های اضافی صرفه جویی کند این هزینه را صرف ضروریات دیگر زندگی کنید و چون از دسترنج خود شما است لذت بخش است.
دقت داشته باشید که شما در هر کلاسی نباید شروع کنید برای مثال کسی که هیچ چیزی از خیاطی بلد نیست نباید در دوره های مانتودوزی یا لباس شب و عروس شرکت کند.
چون این کلاس ها برای فوق حرفه ای طراحی شده است و مناسب شما نیست اما برای اینکه شما بتوانید آموزش خیاطی رو شروع کنید باید اول از کلاس نازک دوزی شروع کنید تا بتونید لباس های ساده ای رو بدوزید و با چرخ و ابزار خیاطی آشنا شوید.

 

ما در دوره آموزشی خیاطی آسان نکات مهمی را برای شما آماده کرده ایم تا بتوانید هرچه سریع تر اموزش خود را شروع کنید:


عجله نکنید
همه دوست دارند به یک خیاط حرفه ای تبدیل شوند ولی اصلا امکان نداره به این سادگی ها به یک خیاط ماهر تبدیل شوید خیاطی کار آسانی نیست و نیاز به صبر تحمل و تمرین زیاد دارد.

پیش نیاز دوره آموزش خیاطی آسان :


این رشته خیاطی ربطی به میزان تحصیلات دانشگاهی ندارد تنها چیزی که نیاز دارد علاقه خود فرد است و هر کسی با هر شرایط سنی میتواند در دوره شرکت کند.

فواید یادگیری خیاطی آسان :

تعمیر کردن لباس است که این یک گزینه برای صرفه جویی در هزینه هاست. مثلا دکمه ای که افتاده را بدوزید و یا درزی که شکافته را بدوزید.
شما میتوانید وقتی در حراجی ها لباسی را که نیاز به تعمیر دارند ویا میخواهید تغییراتی در آن ایجاد کنید توانایی آنرا خواهید داشت.
شما میتوانید با هر رنگ و پارچه دلخواه مدل لباس دلخواه خود را بدوزید.
شما میتوانید با هر سایز واندازه ای که دوست داری برای خود لباس بدوزید. مثلا مدلی را که دوست دارید کوتاه است ومناسب شما نیست شما همین مدل را میتوانید با پارچه دلخواه در اندازه بلند تر برای خود بدوزید.
از مهم ترین فواید یادگیری خیاطی کسب درآمد از این شغل است.

من شادی مبارکی مدرس دوره خیاطی آسان با زبان ساده هستم و با پانزده سال سابقه کار و تدریس در خدمت شما دوستان وهنرجویان عزیز هستم امیدوارم که بتوانم تجربیات خود را دراین دوره خدمت شما دوستان عزیز بگذارم و به شما آموزش دهم تا نیازهای روزانه خودتان را در زمینه دوخت ودوز لباس ها برطرف کنید . امروزه شغل خیاطی یکی از پزدرآمد ترین شغل هاست و شما پس از اتمام این دوره میتونید بعنوان یک شغل پر درآمد کسب درآمد کنید.

هدف از برگزاری دوره خیاطی آسان

هدف از برگزاری این دوره آموزشی آموزش هنرجویانی است که اولا علاقه به رشته خیاطی داشته باشند و دوما از این رشته با در نظر گرفتن نیازهای بازار بعنوان شغل کسب درآمد کنند و منبع درآمد خوبی داشته باشند.
نکته دیگر اینکه شما با این دوره در وقت و هزینه هایتان صرفه جویی می کنید و میتوانید به آسانی در منزل بهترین لباس ها را برای خودتان برش زده و بدوزید.
آنچه مرا بر آن داشت که این دوره را ضبط کنم ، سالها تجربه و آموزش و تحقیق در مورد فن خیاطی و تهیه روشی آسان و قابل درک برای تمامی گروههای سنی میباشد و مشوق کسانی شوم که از الگو کشیدن هراسانند.

دوره خیاطی آسان شامل چیست؟

این دوره شامل ۸ فصل است که هرفصل شامل چندین درس است وفصل هفت هدیه ویژه این دوره است معرفی انواع چرخ ها و آشنایی با وسایل خیاطی و انواع مختلف پارچه و نحوه اندازه گیری صحیح با سانتی متر است

هنرجو در پایان دوره خیاطی آسان چه مهارت هایی را کسب می کند؟

در پایان این دوره میتوانید انواع پیراهن ، دامن،بلوز،مانتوهای ساده لباس های راحتی برای خود و دیگران بدوزید و شما آمادگی لازم برای گذراندن دوره های پیشرفته تر ،زخیم دوزی ،پالتو، لباس شب را داشته باشید و از طریق دریافت سفارش دوخت لباس کسب درآمد کنید.

هزینه شرکت در این دوره ها چقدر است؟

هزینه دوره نازک دوزی معمولا در اکثر آموزشگاه ها بالای یک میلیون و پانصد هزار و دوره مانتو دوزی تقریبا هفتصد تومان است اما هزینه دوره های ما بسیار اقتصادی و به صرفه است و هزینه کردن در آموزش در واقع هزینه نیست یک سرمایه گذاری است و هنرجو پس اتمام دوره با دوخت چند تکه لباس برای مشتری میتواند هزینه دوره خود را جبران کند.

یک هدیه ویژه برای شرکت کنندگان دوره خیاطی آسان :

برای هدیه این دوره آموزش چادر ،شنل را برای شما هنر جویان عزیز در نظر گرفته ام.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: محتوا همیشه بصورت آنلاین در دسترس است، لطفا کپی نکنید
به بالای صفحه بردن