وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
420 هزار تومان

درمان کمبود توجه/ بیش فعالی (ADHD) بدون دارو در 29 روز با روش های علمی، پیشرفته و خانگی برای بزرگسالان و کودکان

خلاصه این دوره

این دوره رو من یعنی دکتر مصطفی امیری ساختم که خودم هم از لحاظ بیش فعالی و هم کمبود توجه دیگه آخر آخر آخر خط هستم!

من هیچوقت در دوران مدرسه درک نشدم و همیشه به دلیل شیطنت بیش از حد و یا گوش ندادن به حرف های معلم ها از کلاس ها منو مینداختن بیرون! اینقدر کتک خوردم که نگید!! گاهی میشد که تو یه روز حتی یک کلاس هم نداشته باشم و کلا صبح تا ظهر تو حیاط مدرسه باشم چون هرسه معلم شیمی، زیست و فیزیک منو انداخته بودن بیرون از کلاسشون تا آخر سال!

خلاصه که اگر شما هم بیش فعالی/کمبود توجه داشته باشید قطعا درک می کنید که درک نشدن یعنی چی! آدمهای اطراف فکر می کنن ما هوش مون کمه یا خیلی لجباز و خودخواهیم یا خیلی بی نظم و غیرقابل اعتمادیم و… ولی خودمون میدونیم که تقریبا هیچکدوم از اینا نیستیم و فقط مغزمون یه جور دیگه کار می کنه!

من با وجود بیش فعالی و کمبود توجه بسیار شدیدی که دارم، تو بهترین دانشگاه ایران پذیرفته شدم و تخصص مغز و اعصاب گرفتم و فوق تخصصم رو هم از بهترین بیمارستان تخصصی بارسلونا (اسپانیا) گرفتم. همچنین تا دلتون بخواد کارهای دیگه انجام دادم: مثلا چندین استارتاپ موفق راه انداختم، به خیلی جاها مشاوره تخصصی حتی در زمینه های نورومارکتینگ و مشتری مداری میدم و خلاصه اینکه به اندازه یه آدم 190 ساله تا الان کار کردم و تجربه کسب کردم! و اگر من تونستم شما هم میتونید.

این دوره رو برای کودکان و بزرگسالان مبتلا به اختلال ADHD ساختم. برای بچه های کم سن و سال مخصوصا زیر 10 سال هم قابل استفاده است ولی تو این سنین دوره رو باید بزرگترهاشون تهیه کنند تا بتونن به زبون خودشون به بچه هاشون آموزش بدن و اینکه بچه های زیر 10 ساله خودشون مستقیما این دوره رو بگذرونند رو توصیه نمی کنم. ولی برای بزرگسالان تو هر سنی این دوره مفید خواهد بود حتی در سنین پیری!

توضیحات صوتی دکتر مصطفی امیری در مورد این دوره
درمان بیش فعالی بدون دارو

میدونین! بیش فعالی/کم توجهی مثل اینه که موتور هواپیما روی ماشین سواری نصب باشه!

بیشتر آدمها فقط و فقط به خودشون و اطرافیان آسیب میرسونند و چون شبیه بقیه ماشین ها نیستند، سعی می کنند خودشون رو با شرایط تطبیق بدن و برای تعمیر هم میرن تعمیرگاه ماشین های سواری و هیچوقت پتانسیل فوق العاده خودشون رو نمیشناسن!
من بهتون یاد میدم چطور پراید و پژو نباشید، چون نمیتونید باشید! چون نیستید! و چطور از موتور هواپیماتون استفاده کنید تا هم خودتون و هم اطرافیانتون رو شگفت زده کنید.

این دوره آموزشی برای کسانی مناسبه که نقص توجه / بیش فعالی دارند و میخوان باهاش پرواز کنن!

درمان خانگی بیش فعالی نقص توجه (ADHD) برای چه کسانی مناسب تر است؟

گروه اول: بزرگسالان با تشخیص بیش فعالی نقص توجه یا اختلال خالص توجه و تمرکز 

گروه دوم:  والدین کودکان زیر 10 سال دچار اختلال بیش فعالی/نقص توجه

گروه سوم: نوجوانان و جوانان دچار نقص توجه و تمرکز با یا بدون بیش فعالی 

سوال و جواب، درمان بیش فعالی نقص توجه در منزل بدون دارو

بله! در این دوره، شیوه های درمان نقص توجه/بیش فعالی بدون دارو براساس آخرین تحقیقات عصب‌شناسی و روانپزشکی را خواهیم آموخت.

 مدرس این دوره دکتر مصطفی امیری متخصص مغز و اعصاب و دارای فلوشیپ فوق تخصصی و بورد تخصصی مغز و اعصاب و همچنین خودش مبتلا به نقص توجه و بیش فعالی است! قضاوت با شماست!

هم بله هم خیر! در واقع بستگی به شرایط و ذهنیت جامعه و خود فرد دارد. بیش فعالی و اختلال تمرکز و توجه ممکن است مهمترین و بهترین خصوصیت شما و عامل پیش بینی کننده موفقیت شما باشد و گاهی هم میتواند بزرگترین نقطه ضعف شما باشد. این دوره برای این ساخته شده که غول بیش فعالی را رام کنید و از آن به نفع خودتان بهره ببرید

ژنتیک باعث افزایش یا کاهش احتمال ابتلا به این اختلال می شود ولی تنها عامل تعیین کننده نیست و در حد 20-40 درصد در پیش بینی ریسک بیش فعالی/نقص توجه اهمیت دارد.

تشخیص و درمان اختلال ADHD توسط گروهی بزرگی از متخصصان انجام میشود و معمولا نیازمند کار گروهی و همراهی درمان های دارویی و غیر دارویی است. متخصصین روانپزشکی، روانپزشکان اطفال، روانشناسان بالینی، روانشناسان کودک، گفتار درمانگران همگی جزوی از تیم درمانی این اختلال هستند.

داروهای زیادی برای درمان بیش فعالی وجود دارد. برخی از شناخته ترین این داروها عبارتند از داروهای محرک مانند (متیل فنیدیت) ریتالین و داروهای خانواده آمفتامین مانند لیزدگزامفتامین و داروهای مشابه. همچنین داروهای غیر محرک نیز در درمان بیش فعالی استفاده می شوند مانند اتوموکستین، گوانفاسین و کلونیدین (منبع).

اما هریک از این داروها باید فقط در شرایط خاصی و تحت نظر پزشک متخصص تجویز شوند و مصرف بدون نظارت این داروها اصلا توصیه نمی شوند.

اختلال بیش فعالی/کمبود توجه با بالارفتن سن تغییر ماهیت می دهد و در بسیاری از افراد، نشانه های بیش فعالی کمتر میشوند و علائم نقص توجه غالب میشوند. همچنین اختلالاتی مانند افسردگی و چاقی نیز در بزرگسالان مبتلا به نقص توجه نسبتا شایع است.

شواهد علمی کافی برای تایید موثر بودن کندر، سیاه دانه، عسل یا سایر فرآورده های مشابه گیاهی وجود ندارد. هیچ یک از این درمان ها توصیه نمی شوند.

در زبان انگلیسی بطور خلاصه به اختلال بیش فعالی/ نقص توجه، ADHD گفته می شود. در گذشته عنوان ADD نیز وجود داشت که به مواردی اشاره داشت که نقص توجه بدون بیش فعالی دارند ولی امروزه دیگر از این عنوان استفاده نمی شود و افراد دارای اختلال در تمرکز و توجه ( بدون داشتن بیش فعالی) باز هم در همان گروه اختلال بیش فعالی (adhd) قرار می گیرند.

برای کنترل علائم بیش فعالی/ نقص توجه چندین روش استاندارد وجود دارد و معمولا برای هر شخصی بصورت خاص و جداگانه تصمیم گیری درمانی انجام می شود. مهم نیست که شما الان تحت چه درمانی هستید، روش های آموزش داده شده در این دوره میتواند درمان اصلی شما یا درمان مکمل شما باشد و شیوه هایی که در این دوره آنلاین به شما عرضه می شود، برای همه افراد مبتلا به بیش فعالی یا نقص توجه (یا هردو) مفید است.

درمان بیش فعالی عدم تمرکز در منزل و بدون دارو

چرا باید همین الان درمان اختلال توجه، تمرکز و بیش فعالی را شروع کنید؟

هر زمانی که ماهیت اصلی این اختلال را بشناسید و این درمان جامع را شروع کنید تازه زندگی کردن را شروع کرده اید! پتانسیل های کاری، اجتماعی، تحصیلی و خانوادگی شما چندین برابر خواهد شد و با موتور هواپیما، از پرواز زندگی لذت خواهید برد!

توضیحات تکمیلی در مورد دوره درمان کمبود توجه بیش فعالی بدون دارو

معرفی دوره جامع بهبود تمرکز و عملکرد ذهنی توسط دکتر مصطفی امیری

در دنیای پرمشغله و پرتلاطم امروز، یافتن راه‌هایی برای بهبود تمرکز و افزایش عملکرد ذهنی بیش از پیش اهمیت یافته است. دوره جامع بهبود تمرکز و عملکرد ذهنی، توسط دکتر مصطفی امیری، متخصص برجسته مغز و اعصاب، طراحی شده است تا به شما در دستیابی به بهترین پتانسیل ذهنی خود کمک کند. این دوره با استفاده از رویکردهای علمی و عملی، به شما آموزش می‌دهد چگونه تمرکز خود را افزایش دهید، عملکردهای اجرایی خود را بهبود ببخشید و در نهایت، کیفیت زندگی خود را ارتقاء دهید.

چرا این دوره برای شما ضروری است؟

در عصر اطلاعات که دائماً با حجم زیادی از داده‌ها و حواس‌پرتی‌ها مواجه هستیم، حفظ تمرکز و افزایش بهره‌وری می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. دوره دکتر مصطفی امیری با ارائه استراتژی‌ها و تکنیک‌های مبتنی بر تحقیقات علمی، به شما کمک می‌کند تا با استفاده از پتانسیل کامل ذهنی خود، در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید، موفق شوید.

ویژگی‌های برجسته دوره:

 • تکنیک‌های بهبود تمرکز: آموزش روش‌هایی برای تقویت تمرکز و کاهش حواس‌پرتی.
 • استراتژی‌های مدیریت زمان: راهکارهایی برای بهره‌وری بیشتر و مدیریت بهینه زمان.
 • تغذیه و ورزش برای عملکرد ذهنی: راهنمایی‌هایی در مورد نقش تغذیه و ورزش در تقویت عملکرد ذهنی.
 • کاربرد تکنیک‌های NLP: استفاده از برنامه‌ریزی عصبی-زبانی برای تغییر نگرش و افزایش اعتماد به نفس.
 • روابط صمیمانه و ازدواج: راهنمایی‌هایی برای بهبود روابط و ارتباطات.

به چه کسانی توصیه می‌شود؟

این دوره برای هر کسی که به دنبال افزایش تمرکز، بهبود عملکرد ذهنی و دستیابی به یک زندگی متعادل‌تر است، ایده‌آل می‌باشد. چه دانشجو باشید، متخصص حرفه‌ای، یا فقط به دنبال روش‌هایی برای بهبود کیفیت زندگی خود هستید، این دوره می‌تواند ابزارهای لازم برای موفقیت را در اختیار شما قرار دهد.

چرا دوره دکتر مصطفی امیری؟

دوره توسط دکتر مصطفی امیری، با سال‌ها تجربه در زمینه مغز و اعصاب و با استفاده از دانش و تجربه علمی خود، طراحی شده است تا شما را در مسیر بهبود تمرکز و عملکرد ذهنی یاری رساند. با این دوره، شما از تجربیات یک متخصص برجسته بهره‌مند می‌شوید و راهکارهای عملی برای مواجهه با چالش‌های روزمره را یاد می‌گیرید.

11 دیدگاه دربارهٔ «درمان بیش فعالی بدون دارو | جدیدترین و بهترین درمان های کم توجهی بیش فعالی در خانه (2024)»

  1. مدیر پشتیبانی

   در صورتی که با تجویز روانپزشک باشد و دوز صحیح استفاده شود در بلند مدت ضرر کمتری نسبت به سودش خواهد داشت

 1. با سلام
  حدود یک ساله من با این سایت آشنا شدم و از همون موقع هم این دوره در سایت بوده ولی غیر قابل استفاده.
  لطفا سریع تر این دوره رو عرضه بفرمایید.
  تشکر

 2. سلام آقای دکتر امیری. اول اینکه میخواستم بدونم یکسان دستی ارتباطی با بیش فعالی داره؟
  دوم اینکه با دو دست همزمان نوشتن بصورت آینه ای، در دو جهت مخالف اختلال در مغز هست؟ یا توانایی ؟
  و سوم اینکه سندروم دست نویسنده، حالت لرزیدن و بعد گرفتگی عضلات دست و قفل شدن و درد گرفتن دست و سخت نوشتن ، درمانی داره؟ با اضطراب بیشتر میشه و واقعا اذیت کننده است.
  ممنون

  1. مدیر پشتیبانی

   بله در بیش فعالی/کم توجهی، شیوع یکسان دستی بیشتر است.

   بله نوشتن آینه ای و دو طرفه یک مهارت و توانایی است.
   بله درمان های مانند تزریق بوتاکس و برخی داروها موثرند. و درمان بهتر است توسط فلوشیپ اختلالات حرکتی انجام شود.

 3. ممنون آقای دکتر، لطفا اگر در اصفهان فلوشیپ کاربلد در اختلالات حرکتی میشناسین معرفی کنید.سپاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن