دوره آموزشی آنلاین

دوره آموزشی آنلاین | برترین وبسایت آموزش آنلاین در ایران!

دوره آموزشی آنلاین

تا پیش از این که بیماری کرونا مثل یک مهمان ناخوانده به زندگی ما وارد شود، تنها تعداد کمی از افراد اطلاعات خوبی در مورد آموزش آنلاین داشتند. بیشتر ما نیازی نمی دیدم که بخواهیم به جای کلاس حضوری، آموزشمان را به شکل آنلاین ببینیم.

خیلی از ما تصور می کردیم که آموزش آنلاین چندان به درد نمی خورد و به اندازه ی کلاس های آموزشی حضوری قابل اطمینان و اتکاء نیست!

البته این بحث فقط در کشور ما مطرح است. از سال ها پیش بود که وب سایت های آموزش آنلاین خیلی معتبری به زبان انگلیسی راه افتاده بود و خیلی از افراد، به صورت آنلاین آموزش می دیدند. واقعیت این جاست که فرق چندانی هم میان دوره آموزشی آنلاین با دوره های حضوری وجود ندارد. چه بسا مزایایی هم به دنبال داشته باشد.

اما اجازه بدهید قبل از هر چیزی به سراغ چند نکته ی مهم برویم. اول از همه باید بدانید که آموزش آنلاین چیست؟ چرا کلاس آنلاین؟ چرا دوره آموزشی آنلاین؟ چه پلتفرم هایی برای گذراندن دوره آموزشی آنلاین وجود دارد؟

می خواهیم در این مقاله به تمام این سوالات پاسخ بدهیم. با ما همراه باشید و به اسکرول کردن این متن ادامه دهید.

آموزش آنلاین

سوال اصلی این جاست که چرا آموزش آنلاین ؟ چه مزیت هایی در آموزش آنلاین نسبت به آموزش حضوری وجود دارد؟

خب باید بگوییم که خیلی ها می گویند در کلاس آنلاین نمی توانند به اندازه ی کلاس حضوری، مطلب یاد بگیرند. اما تا به حال به این نکته فکر کرده اید که:

در کلاس آموزش آنلاین، می توانید در منزلتان نشسته و به راحتی آموزش ببینید؟

می توانید بدون حضور دیگران در کلاس، تمرکز کافی روی موضوع آموزش داشته باشید؟

می توانید هر زمان که خسته شدید، کلاس را متوقف کرده و نفسی تازه کنید؟

می توانید دروسی که بلد هستید را نادیده گرفته و دقیقا چیزی را یاد بگیرید که نیاز دارید؟

خیلی از این مزایا در یک کلاس آموزش حضوری وجود ندارد و نمی توان به این سادگی آموزش گرفت. در حقیقت شیوع بیماری کرونا، به ما یادآوری کرد که خیلی از کارها را می توان بدون نیاز به حضور در کلاس آموزش داد و فرا گرفت!

دیگر بعید است که حتی بعد از اتمام شیوع این بیماری هم، اهمیت آنلاین بودن بعضی کارها فراموش شود. خیلی از صاحبان کسب و کارها، متوجه شدند که دیگر لازم نیست کارمندان خود را هشت ساعت در محل کار نگه دارند! دیگر لازم نیست که برای انجام خیلی از کارها مراجعه حضوری داشت و …

بحث آموزش نیز از این قافله عقب نماند. معلمان دست به کار شدند و برای عقب نماندن شاگردان خود، کلاس های مجازی در شبکه های اجتماعی ترتیب دادند.

برخی از آن ها پاورپویت آموزشی تهیه می کردند و برای شاگردان خود ارسال می کردند. برخی دیگر گروه های واتساپی و تلگرامی تشکیل دادند و با استفاده از صوت و پادکست موضوعات درسی را آموزش می دادند. برخی دیگر از پلتفرم های آموزش آنلاین استفاده می کردند و خلاصه هرکسی، از یک شیوه و طریق کار خود را انجام می داد تا بحث آموزش فراموش نشود.

دوره آموزشی آنلاین

کلاس آنلاین چیست

اما اجازه بدهید تا در مورد کلاس های آنلاین بیشتر صحبت کنیم و بگوییم که چه انواعی دارند.

یکی از رایج ترین کلاس های آنلاین به شکل وبینار برگذار می شود. به این ترتیب که فراخوانی برای موضوع آموزشی داده می شود و تعدادی از افراد ثبت نام می کنند، سپس در موعد مقرر، کلاس های آنلاین در یکی از پلتفرم های شبکه های اجتماعی ( مثل نرم افزار Zoom که امکان چت تصویری با صدها نفر را مهیا می کند) برگزار می شود.

هم چنین جلسات آموزشی را در Live های اینستاگرام نیز برگزار می کنند. به این ترتیب بعد از انتشار یک فراخوان و پرداخت هزینه های مربوط به دوره آموزشی آنلاین، می توانستید، در کلاس آموزشی شرکت کنند.

وب سایت های آموزشی زیادی نیز وجود دارند که اقدام به آموزش مجازی کرده اند. به عنوان مثال، وب سایت خیلی معروفی وجود دارد که شما می توانید بعد از پرداخت هزینه های مربوطه، دوره ای را خریداری کرده و سپس دانلود کنید.

اما واقعیت این جاست که هیچ یک از این روش ها، به راستی آموزش آنلاین محسوب نمی شوند. مثلا در روش اینستاگرام، شما نمی توانید هر زمان که دلتان خواست از آن استفاده کنید. در واقع فرصت ثبت نام در این دوره های آموزشی آنلاین تنها یک بار و به مدت محدود است.

در این بخش می خواهیم یکی از بهترین پلتفرم های آموزش آنلاین را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

دوره آموزشی آنلاین

پلتفرم آموزش آنلاین

کافیست جستجوی کوتاهی در اینترنت داشته باشید و به دنبال دوره آموزشی آنلاین بگردید. آن وقت است که با ده ها وب سایت مواجه خواهید شد که دوره های آموزشی آنلاین ارائه می کنند.

اما شاید یکی از بهترین آن ها که به راستی، آموزش آنلاین دارد و صد در صد جنبه های آن آنلاین است، وب سایت ویکی چرا باشد.

ما عقیده داریم که آموزش باید برای همگان باشد. هر کسی، در هر نقطه ای از ایران عزیزمان که هست باید بتواند از نعمت آموزش برخوردار باشد. هیچ کس نباید به خاطر شرایط بد اقتصادی یا عدم دسترسی به امکانات آموزشی، از این قافله عقب بماند.

به همین خاطر است که دوره های آموزش آنلاین ویکی چرا، به طور صد در صد آنلاین هستند و شما بعد از ثبت نام در دوره، می توانید وارد جلسات آموزشی شوید.

اما چرا ویکی چرا؟

اول از همه دوره های آموزشی ما نسبت به دیگر وب سایت ها، بسیار ارزان تر است. همان طور که گفتیم هدف ما آموزش برای تمامی افراد است و معتقدیم که هیچ کس نباید به خاطر پول یا شرایط نابرابر از آموزش عقب بماند.

دوم این که هر زمانی که بخواهید می توانید به محتوای دوره ها دسترسی داشته باشید. با ثبت نام در یک دوره می توانید تا ابد به آن دوره دسترسی داشته باشید. کافیست اینترنت موبایل یا سیستمتان را روشن کنید و وارد اکانت خود شوید.

پشتیبانی کاملی در مورد دوره های آموزش آنلاین موجود در ویکی چرا وجود دارد. این پشتیبانی هم از سوی اعضای تیم ویکی چرا خواهد بود و هم از سوی مدرس دوره!

تمامی مدرسین ما موظف هستند که به سوالات دانشجویان و هنرجویان خود در اسرع وقت پاسخ دهند. این مسئولیتی است که به هیچ وجه از آن عدول نخواهیم کرد.

شما می توانید در ویکی چرا، دوره هایی را پیدا کنید که نمونه اش، نه فقط در ایران، بلکه در دنیا نیز وجود ندارد. این دوره ها توسط افراد متخصص تهیه و تدوین شده اند. به عنوان مثال دوره ی درمان بیخوابی بدون دارو، دوره ای است که بر اساس علم و تجربیات یک فوق تخصص مغز و اعصاب و فلوشیپ خواب، تهیه شده است. دوره ای که مانندش را در هر هیچ جای دیگر پیدا نخواهید کرد.

دوره آموزشی آنلاین

پرطرفدارترین دوره های آموزشی

اما اجازه بدهید برخی از محبوب ترین دوره های آموزشی ویکی چرا را به شما معرفی کنیم:

دوره درمان بیخوابی بدون دارو: با اتمام این دوره، شما می توانید قرص های بی خوابی خود را قطع کرده و تنها با استفاده از روش های غیر دارویی، کیفیت خواب خود را بهبود دهید. تمامی روش های معرفی شده در این دوره، کاملا علمی هستند.

دوره درمان افسردگی بدون دارو: در این دوره، شما یاد خواهید گرفت که سبک زندگی تان را تغییر دهید و به این ترتیب مایندست خود را نسبت به پدیده های پیرامونی بهبود دهید. با گذراندن این دوره و به کار بردن شیوه های عملی موجود در آن، می توانید روزنه ی امیدی به دنیای تیره افسردگی داشته باشید.

دوره آموزش ماساژ جنسی: از دیگر دوره های محبوب وب سایت، همین دوره است که برای زوجین کاربرد دارد. با استفاده از روش های توصیف شده در این دوره، می توانید زندگی جنسی خود را تا حد خیلی زیادی بهبود بدهید.

دوره آموزش فیلمنامه نویسی: برای تمام هنرمندانی که در آغاز راه هستند و تصمیم دارند تا اولین گام ها را در دنیای نوشتن بردارند.

دوره آموزش ارز دیجیتال: افراد زیادی بعد از گذراندن این دوره، توانسته اند که خودشان را در این دنیای مالی بالا بکشند و سودهای خوبی داشته باشند. فراموش نکنید که بدون آموزش درست، بعید است که بتوان در این گونه بازارها دوام داشت.

در نهایت این که، بهترین ها را همواره می توانید در ویکی چرا پیدا کنید.

کلاس آنلاین ریاضی

یکی از بهترین کلاس های آموزشی مدرسه را می توانید در ویکی چرا پیدا کنید. 

تلاش کرده ایم بهترین معلمان کنکوری را انتخاب کنیم تا دوره هایی با کیفیت و جامع در دروس مختلف ( ریاضی، شیمی، زیست و…) فراهم کنیم.

اگر دانش آموز هستید، اگر پشت کنکوری به حساب می آیید، اگر فکر می کنید که هر کلاسی رفته اید اما چیزی یاد نگرفته اید، دوره آموزشی ویکی چرا را بگذرانید.

یکی از بهترین دوره های آموزشی درسی ویکی چرا، دوره بمب آموزشی شیمی کنکور است. ده ها ساعت ویدیوی آموزشی+ پادکست متن + حل نمونه سوال کنکوری و ده ها نکته ی جذاب و مهم دیگر، این دوره را به یکی از بهترین دوره های ویکی چرا تبدیل کرده است.

علاوه بر این، قیمت دوره های آموزشی ما نسبت به دیگر وب سایت ها یا آموزشگاه ها بسیار به صرفه تر و مناسب تر است.

مثلا با خرید دوره آموزشی شیمی، دیگر نیاز به هیچ گونه کتاب، سی دی یا دوره آموزشی ندارید. چرا که تمام نیاز شما را برای آموختن شیمی کنکوری برطرف خواهد کرد.

کلاس آنلاین رایگان

یکی از بهترین ویژگی های ویکی چرا، در این است که چندین دوره رایگان در اختیار مخاطبین قرار می دهد تا استفاده کنند.

یکی از بهترین دوره های رایگان موجود در ویکی چرا، دوره آموزش ساخت دوره های آنلاین است. پس از اتمام این دوره، می توانید دوره های خود را بسازید.

بنابراین اگر مهارتی دارید و می خواهید چیزی آموزش دهید، کافیست این دوره را بگذرانید و سپس به طور رایگان، دوره های خود را در ویکی چرا بارگذاری کنید و کسب درآمد داشته باشید.

بهترین محل کسب درآمد برای تمام کسانی که به درآمد آنلاین علاقه دارند، وبسایت ویکی چراست.

0 0 رای ها
Article Rating
اشتراک در
اطلاع از
guest

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
پیمایش به بالا
به بالای صفحه بردن